close
אודות

אודות

מי אנחנו

חברת מ.ט.ע מעניקה שירותי סיעוד באזורי הדרום והשפלה וביישובים הסמוכים מאז שנת 1988 בהגינות ומצוינות. הסניף הראשי ממוקם באשדוד וסניף השפלה ממוקם בבני עי"ש.

מאז היווסדה קנתה לעצמה חברת מ.ט.ע מוניטין רב כספקית שירותי סיעוד מובילה תוך שימת דגש על איכות השירות והקשבה לצרכי הלקוחות והעובדים.

במ.ט.ע שומרים על קשר רצוף עם גופים בקהילה המטפלים בנזקקים, לרבות עובדים סוציאליים, גופים התנדבותיים, שירותי הרווחה, מועדוניות ועוד.

למעלה מ- 35 שנים של התמקצעות בעבודה עם קשישים לימדו אותנו שטיפול איכותי מחייב תפירת חליפת שירות בהתאם לצרכים הייחודיים של כל אדם.

קשיש

פניה מהירה

אנחנו מאמינים

אנו פועלים במטרה לאפשר לכל לקוחותינו לחיות בסביבתם הטבעית ושואפים לרווחתם האישית. במ.ט.ע אנו מיישמים הבנה זו, מתוך ראייה מערכתית, על ידי מגוון נרחב של מטפלים ושירותים המותאמים אישית לקשישים ולבני משפחותיהם.

אנו משלבים גישה אנושית המושתתת על רגישות ואכפתיות. אנו מלווים ותומכים בקשיש כמו גם במשפחה, מרגע שעולה הצורך בשירותי סיעוד, מאפיינים את הצרכים של הקשיש ובני משפחתו, בוחרים את המטפל המתאים ומעניקים מעטפת שירותים נרחבת הניתנים על ידי צוות מקצועי הכולל עובדים סוציאליים, יוצעים גרונטולוגים ואחיות.

חברת מ.ט.ע שואפת להעניק שירותים סיעודיים לאנשים שכל חייהם היו עצמאים וחיו בסביבת ביתם ומכורח הנסיבות איבדו את עצמאותם: קשישים, נפגעי תאונות, חולים סופניים וכד'.

אנו במ.ט.ע מאמינים שכל אדם שואף להמשיך ולחיות בסביבתו הטבעית והמוכרת בכבוד ולכן אנו רואים את תפקידנו לסייע לנזקק במסגרת ביתו למרות מגבלותיו. הסיוע ניתן בזיקה ישירה לצרכים השוטפים של הנזקק ובן/בת זוגו על ידי מטפלים מקצועיים שעברו הכשרה מתאימה על ידי גורמים מוסמכים. כל עובד במ.ט.ע עובר מיון קפדני ומחויב לרוח החברה: אנושיות, הוגנות, אמינות, מצוינות, סודיות ואתיקה מקצועית.

הערכים שלנו

אנו מחויבים לעבוד ולנהוג אל לקוחותינו החיצוניים (הקשיש ובני משפחתו) והפנימיים (עובדי החברה ושותפיה) עפ"י ערכים אלה, המהווים נר לרגלנו:

כנות ושותפות

אנו מאמינים בתקשורת כנה ושותפות מלאה עם לקוחותינו, החל מיצירת הקשר הראשוני, דרך שיתופם במהלך כל התהליך וגיבוש פתרונות המתאימים לצרכיהם המשתנים.

סבלנות וסובלנות

אנו נוהגים ברוגע ואורך רוח כלפי לקוחותינו, אנו מכילים, קשובים ורגישים כלפי צרכי הלקוחות שלנו בכל רגע נתון, זהו נדבך מרכזי ומשמעותי במתן השירות ללקוחותינו.

אחריות

לקיחת אחריות מלאה מלווה אותנו בעשייה היומיומית. אנו דואגים לרווחת לקוחותינו מ-א' עד ת', תוך ניהול והובלת תהליכים לשיפור ולמידה מתמדת.

מקצועיות

החברה גבשה במהלך השנים שגרה מקצועית, איכותית ונרחבת המספקת פתרונות סיעודיים מתקדמים ומפקחת על איכות השירות הניתן ללקוחות החברה. כל מקרה, פשוט ככל שיהיה, יזכה אצלנו למענה הולם, התייחסות מעמיקה, תוך שמירה על זכותו של הלקוח לקבל טיפול העומד באמות המידה של שמירת כבודו וזכויותיו.

אנושיות ומסירות​

אנו מטפלים בלקוחותינו כמו שהיינו רוצים שיטפלו בבני משפחותינו, תוך דאגה לרווחתו באופן אנושי ועם הרבה מסירות ואהבה.

פיתוח וטיפוח

המשאב האנושי בחברה הנו הנכס היקר ביותר שלנו ולכן אנו מקפידים להעניק את היחס והכלים הנדרשים, לחיזוק תחושת שביעות הרצון והשייכות למקצוע הסיעוד בכלל ולחברת מ.ט.ע בפרט.